• (0264) 353 51 01-02
  • info@gunesotomat.com.tr
  • Pirahmetler Mah. D-100 Yan Yol Cad. (T.N.15) No : 72 P.K. 54000 Erenler / SAKARYA

GUNES OTOMAT
Hakkımızda

Hakkımızda


GÜNEŞ OTOMAT 1988 yılında FARUK GÜNEŞ tarafından kurulmuş olup, İstanbul Maltepe semtinde talaşlı imalat faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız kurulduğu tarihten bugüne kadar yapılan tüm üretimlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve sistemli çalışma prensibinden kesinlikle taviz vermemiştir. 

2015 yılında tamamlanan 4.500 m² kapalı alanı olan Sakarya'daki fabrikamızda geniş makine parkı ve uzman kadrosuyla ile faaliyetlerine devam etmektedir .Firmamız üretmiş olduğu üst düzey hassasiyet ve kalitedeki ürünlerinin ihracatını da yapmaktadır .

Firmamız; bünyemizde bulunan CNC KAYAR OTOMAT  , CNC TORNA , Mekanik Kayar Otomat ve Transfer Tezgahları ile Ø 0.8 mm den Ø 42 mm ye kadar tüm Doğalgaz ve Su Sayaç bağlantı elemanları , Isıtıcı rezistans saplamaları (Bolzen) ,  Kilit sistemleri , Otomotiv , Elektrik ve Elektronik  , Beyaz Eşya sektör ürünleri , kısacası Metal , Paslanmaz Çelik, Pirinç, Alüminyum ve Plastik malzemeler ile ilgili tüm ürünleri üretebilecek, Kalite Bilgi ve Donanıma sahiptir.Misyon


Kaliteden ödün vermeden Müşteri istek ve beklentilerini üretim safhasında ve teslimat süresinde mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.


Vizyon


Gelmiş olduğumuz noktanın, üretimde kaliteye vermiş olduğumuz önem ve sistemli çalışmanın sonucu olduğu bilinciyle, otomat sektöründe yeniliklere açık , güvenilir ve Müşteri memnuniyetini esas alan politikamızdan hiçbir şekilde taviz vermeden otomat firmalarının içinde farkımızı hissettirmektir.

Hedeflerimiz

Çözüm odaklı

-

Üretim kalitesi

-

Müşteri memnuniyeti

-

Haber bültenimize kaydolun

Gelişmelerden ve güncellemelerimizden haberdar kalmak için lütfen mail adresinizi yazarak kaydolun.